PAMOKŲ SANTRAUKA APIE GYVYBĖS SAUGĄ

TEMA: „PAVOJINGI OBJEKTAI APLINK MUS“ IN

VIDURINĖ GRUPĖ.

TIKSLAS:
PLĖSTI IR KONSOLIDUOKITE VAIKŲ ŽINIAS APIE APLINKOSE ERDVĖJE RASTUS PAVOJINGUS OBJEKTUS.
UŽDUOTYS:
IŠDĖKITE IDĖJĄ APIE VAIKŲ GYVYBEI IR SVEIKATAI PAVOJINGUS OBJEKTUS, SU KURIOMIS JIE SUSIPA KASDIEN. SAVARANKIŠKAI PADĖKITE, Padarykite išvadas apie neatsargaus elgesio su tokiais objektais pasekmes. ĮSPĖKITE VAIKUS APIE BĖDAS, SUSIJUSIUS SU KONTAKTAIS SU nepažįstamaisiais. AKTYVUOTI OBJEKTŲ PAVADINIMUS SAVO KALBĖJE.
ĮRANGA:
ILUSTRATINĖ MEDŽIAGA TEMA „PAVOJINGI OBJEKTAI APLINK MUS“, KOMPIUTERINĖ PRISTATYMAS.
ŠVIETIMO SRITIES INTEGRACIJA:
SAUGA, SVEIKATA, PAŽINIMAS, BENDRAVIJA, SOCIALIZACIJA.
Pamokos eiga:
1. Pedagogas: - Džiaugiuosi dabar visus matydamas. Juk aš jūsų laukiau jau seniai! Laikykimės už rankų ir šypsokimės vieni kitiems! - Pažvelkime vieni į kitus, į svečius, nusišypsokime, kad visi būtų geros nuotaikos, ir pradėkime pamoką. (pasibeldžia į duris) Auklėtoja: -Polina, prašau pažiūrėk, kas pas mus atėjo? (Vaikas prieina prie durų, klausia, kas ten, grįžta ir sako, kad atėjo Kuzja brauniukas) Auklėtoja: - Vaikinai, pasakykite man, ar Polina pasielgė teisingai, neatidariusi durų? Kodėl? (vaikų atsakymai)
-Dabar aš atidarysiu duris Kuzai ir sužinosiu, kas atsitiko! (Įeina Kuzja, išsiblaškęs, išsigandęs, su maišu) - Labas, Kuzya! Kodel tu toks apsimetęs ir išsigandęs? Kodėl pabėgai? Kuzya: - Sveiki, vaikinai! Aš vos pabėgau nuo Baba Yaga! Pedagogas: - Kas atsitiko? Kuzya: -Mama nuėjo į parduotuvę ir paliko mane vieną. Susirinkau žaislus į maišelį ir norėjau žaisti, bet staiga kažkas paskambino į duris. Pribėgau prie durų, paklausiau, kas ten, o jie man pasakė, kad gydytoja atėjo iš poliklinikos. Aš atidariau duris ir pamačiau Baba Yaga! Ji norėjo mane patraukti, bet aš išsilaisvinau, užtrenkiau duris ir nubėgau pas tave! Padėkite, aš labai bijau! Pedagogas: -O, Kuzya, Kuzya! Ką tu padarei...Na, atsisėsk ant kėdės, nusiramink! Vaikinai, papasakokime Kuzai, ką jis padarė ne taip! O tu, Kuzya, klausyk ir atsimink! Mokytojas kartu su vaikais analizuoja situaciją „Vienas namuose“ - Ar vaikai gali atverti duris nepažįstamiems žmonėms, jei namuose nėra suaugusiųjų? -Ką daryti teisingiau, atidaryti duris ar paklausti, kas ten? -Kam atidaryti duris (šaltkalviui, paštininkui, gydytojui) Darbas su skaidre Nr.1 ​​(ekrane pasirodo nuotraukos) Išvada: NIEKAS NETURI ATIDARYTI DURŲ! Vaikas skaito eilėraštį: Kai suskamba durų skambutis, greitai pažiūrėkite pro akutę. Sužinokite, kas atėjo pas jus, bet neatverkite jo nepažįstamiems žmonėms! Jei nėra akutės, visada paklauskite, kas ten yra. Jei jie neatsiliepia, net nebandykite atidaryti durų! Jei jie pradės belstis į duris,
Tada skambinkite 02 - policijai! Pedagogas: -Kuzya, ką darysi, jei pasiklysi? Kuzya: -O, aš net nežinau... Pedagogas: -O jūs, vaikinai, ką darysite šiuo atveju? (vaikų atsakymai) Auklėtoja: - Neverk ir bėk, tėvai tave tikrai suras! Reikia prašyti policininko ar apsaugos darbuotojo pagalbos, jie padės. Jums tereikia žinoti savo namų adresą arba telefono numerį, pavardę, vardą ir tėvo bei motinos patronimą. -O čia atvejis, kai prie tavęs prieina nepažįstamas žmogus ir pasiūlo pavažinėti savo automobiliu arba nori ką nors padovanoti, ką daryti? Darbas su skaidre Nr. 2 (paveikslėliai rodomi ekrane) -JEI Svetimas DĖDĖ NORI PAVEŠTI JUMS NAMO AR DUOTI saldainių, PRIVALOTE ATSAKYTI - NE! Pedagogas: - Puiku, vaikinai! Ar prisimeni, Kuzya? Visada laikykitės šių taisyklių! -Kuzya, kokį krepšį turi? Kas viduje? Kuzya: -Tai mano žaislai! Pedagogas: Nagi, parodyk mums (Mokytojas kartu su Kuzya išima iš maišo degtukus, mašinėlę, kubelius, kamuolį, adatas, sąvaržėlę, lėktuvą, žirkles...) – Ką tu darai. Vaikinai galvoja, ar visi šie daiktai skirti žaidimams? (Kartu su mokytoja rūšiuoja daiktus ir komentuoja, su kuo galima žaisti, o su kuo ne) Situacijos analizė „Degtukai – ne žaislas vaikams“, darbas su skaidrėmis Nr. 3 ir Nr. 4 (nuotraukos, kuriose vaizduojama ugnis pasirodo ekrane) -Kokią naudą duoda ugnis? Ar jis geras ar blogas? Kas gali nutikti dėl neatsargaus elgesio su ugnimi? Kokią žalą gali sukelti gaisras? Ką daryti, jei kilo gaisras? Vaikas: - Nežaisk su degtuku, mano drauge, atsimink, jis mažas, bet mažas degtukas gali sudeginti namą ant žemės! Visi žino, kad degtukai nėra žaislas! Neimkite degtukų, vaikai, kitaip bus didelė bėda!
FIZINIO AKTYVUMO MINUTĖ Pedagogas: -Namuose yra naudingų, bet labai pavojingų daiktų, kurių negalima naudoti be suaugusiųjų leidimo ar išmėtyti po kambarį; Prisiminkite Kuzya, kad yra daiktų, kurie gali pakenkti kūnui. Šie daiktai vadinami pavojingais. Adata, žirklės, vinys, peiliai, smeigtukai ir kt. yra aštrūs pradurti ir pjaustyti objektai. Tokie daiktai turi turėti griežtai apibrėžtą vietą. Darbas su skaidre Nr.5. (ekrane atsiranda aštrių daiktų nuotraukos: sagos, ylos, vinys, mezgimo adatos, pjūklai) Didaktinis stalo žaidimas „Kiekvienas daiktas turi savo vietą! (Ant stalų – paveikslėliai su pavojingais ir nepavojingais daiktais. Vaikai renkasi paveikslėlius su pavojingais daiktais. Kuzya žaidžia su vaikais.) Kuzya: – Oi, kaip viskas įdomu ir moko! Tu man labai padėjai! Viską prisimenu! Dabar žinau, kur viskas yra, ir atsargiai naudosiu pavojingus daiktus. Pedagogas: -Džiaugiamės, Kuzya, kad tau padėjome. Ką tu turi? Koks gražus lėktuvas! Ar pats gaminai? Kuzya: -Taip, aš pats tai padariau, atnešiau vaikinams, ir mes jį paleisime dabar! Reikia atidaryti langą, atsistoti ant palangės ir nuleisti lėktuvą žemyn! Pedagogas: - Ką tu sakai, Kuzya? Ar sutinkate su juo? Kodėl? (vaikų atsakymai) - Dabar jūs ir aš žinome, kaip elgtis įvairiose situacijose su skirtingais žmonėmis ir objektais... ir dabar mes padarysime tokį ženklą. (Draudžiamojo ženklo apžiūrėjimas su vaikais, aptarimas, ką jis reiškia) 2. Prašymas „Draudimo ženklas“ - Prekės apžiūra. - Aptarkite, iš kokių dalių jis susideda. - Darbo plano sudarymas. - Pirštų gimnastika. Prekių gamyba, individuali pagalba. Pedagogas: -Dabar pažaiskime su savo ženklais! Žaidimas vadinasi "Tu gali - tu negali!" Kuzya duos jums pasiūlymų ir parodysite ženklą, jei to padaryti nepavyks. -Ar galiu žaisti su degtukais?
-Ar įmanoma, jei esate vienas namuose, atidaryti duris šaltkalviui, gydytojui, paštininkui? -Ar galiu paimti saldainius iš nepažįstamų žmonių? -Ar galime žaisti slėpynių? -Ar galiu užlipti ant palangės? -Ar galiu žaisti kubelius su draugais? -Ar galiu dėti adatas į burną? -Ar galiu padėti mamai? Pedagogas: - Puiku! Atliko gerą darbą! NORĖDAMI IŠVENGTI PAVOJUS, DARYKIM TEISINGAI! Atsisveikinimo dovaną vaikai Kuzai įteikia knygelę apie saugaus elgesio taisykles.

Natalija Vladimirova
Pristatymas „Daiktai aplink mus: drabužiai, batai, kepurės“

Pristatymas vaikams"Audinys, avalynė, skrybėlės" skirta kad vaikas įsisavintų dažniausiai pasitaikančius vardus drabužių elementai, batai ir kepurės. Pristatymas Tinka net įvairaus amžiaus vaikams – jie susidurs su daugybe pažįstamų elementų drabužiai ir jie tuo nepaprastai džiaugsis.

Tikslas: Vaikų pažintinio susidomėjimo ugdymas.

Užduotys:

- Ugdymo tikslai: patikslinkite pavadinimą ir tikslą skrybėlės, avalynė, drabužių elementai, jo detalės; forma idėjų apie drabužių tipus pagal metų laiką; praturtinti aplinkos idėja. Apibendrinti vaikų idėjos apie drabužius ir batus; išsiaiškinti funkcinę reikšmę drabužiai ir batai žmonių gyvenime: reikia drabužiai būdingas tik žmonėms; mokyti atskirti drabužiai ir avalynė pagal sezoną.

- Vystymo užduotys: lavina atmintį, mąstymą, regimąjį dėmesį, suvokimą. Ugdykite dialoginę kalbą, gebėjimą aktyviai vartoti apibendrinantį žodį « audinys» ;

- Ugdymo užduotys: ugdyti gebėjimą įsitraukti į veiklą, pasiūlė mokytojas, išklausykite vieni kitus, įvertinkite savo, bendražygių žinias ir padarykite išvadas.

Publikacijos šia tema:

Kalendoriaus planavimas „Batai, drabužiai, kepurės rudenį“ Mokytojo veiklos tikslai: Formuoti ir plėsti vaikų žodyną šia tema. Išmokite klasifikuoti. Drabužių tipų diferenciacija pagal sezoną.

Savaitės tema: „Drabužiai, batai, kepurės, ateljė. Tikslas: su vaikais sutvirtinti drabužių, skirtų įvairiems metų laikams, pavadinimus, kepures (kaip.

Tiesioginės edukacinės veiklos „Drabužiai, batai, kepurės žiemą“ santrauka Savivaldybės švietimo įstaiga „Sertolovskajos vidurinė mokykla, kurioje nuodugniai mokomasi tam tikrų dalykų.

Nešiojamoji knyga leksikos tema "Drabužiai. Batai. Skrybėlės". Tikslas: konsoliduoti apimtą medžiagą. Tikslai: - plėsti žodyną;.

GCD FCCM „Avalynė. Audinys. kepurės" GCD FCCM tema: „Avalynė. Audinys. Skrybėlės". Tikslas: 1. ugdyti gebėjimą atskirti drabužių tipus pagal sezoną; paskambink jai.

Pristatymas-fotoreportažas apie pamoką „Apranga. Avalynė. Kepurės" vyresniųjų grupėje" Tikslas: Suformuoti apibendrinančią sąvoką „drabužiai“, „kepurės“, „batai“ Užduotys: patikslinti temos žodyną, jį išplėsti ir aktyvinti.

Kognityvinis vystymasis vidurinėje grupėje „Drabužiai, batai, kepurės“ Kognityvinis ugdymas vidurinėje grupėje Tema: „Drabužiai, batai, kepurės“ Tikslas: Sudaryti sąlygas vaikų žinioms sisteminti.

Projektas „Drabužiai, batai, kepurės“ vyresniųjų grupėje Projektas. Tema: „Drabužiai, batai, kepurės“. Projekto tikslas: sisteminti ir įtvirtinti vaikų žinias leksikos tema „Drabužiai, batai,.

Pavojingi daiktai

Pavojai mūsų laukia kiekviename žingsnyje

Dabar pabandysime nustatyti, kurie objektai gali būti laikomi pavojingais, naudodami paprastas mįsles.

Virtuvėje jis – geriausias mūsų draugas: pjaustys duoną ar mėsą, Vaisius, dešras ir sūrį pavers sota švente! Valo, pjauna, tepa aliejų, net atidaro stiklainius. – Geresnių dalykų nerasite! Kas čia? - Aštrus…

Būkite atsargūs ir atsargūs su peiliu!

Pagaminta iš geležies, galinti kirpti ir pjauti. Kai jie susitinka, dalys yra atskirtos.

Būkite atsargūs su žirklėmis!

Jie guli iš eilės dėžėse.

Su raudonomis kepurėlėmis ant galvų.

Nelieskite jų -

Juose slypėjo ugnis.

Radau degtukų dėžutę

Ir išpylė ant stalo,

Aš norėjau padaryti fejerverkus -

Viskas užsiliepsnojo, šviesa užgeso!

Daugiau nieko neprisimenu!

Tik liepsna mane degina...

Girdžiu riksmus, vandens šniokštimą...

Kiek bėdų kyla iš ugnies!

Jie vos spėjo mane išgelbėti,

Tačiau jiems nepavyko gauti buto.

Dabar aš esu ligoninėje

Ir aš vos galiu pakęsti skausmą.

Noriu visiems priminti, draugai:

Su degtukais žaisti negalima!!!

Jis stovi ant viryklės ir pūpso. Vanduo jame burbuliuoja ir verda. Iš po dangčio išlįs debesis, šone yra snapelis ir rankena. Visų arbatos puodelių bosas. Tai vadinama...

Būkite atsargūs su verdančiu vandeniu! Garai iš karšto virdulio gali jus nudeginti!

Dega ne tik ugnis, bet ir garai,

Kai jis išleidžiamas iš keptuvės.

Taigi būkite atsargūs su verdančiu vandeniu

Ir patikimai atsiminkite šias taisykles:

Nenutraukite nuo keptuvės dangčio,

Ir švelniai pakelkite nuo krašto

Kita vertus, ne ten, kur tu stovi,

Galų gale, jūsų rankos neturėtų susižaloti!

Nuleiskite garus į šoną – ir tada

Vanduo keptuvėje nebus pavojingas.

Aš visas pagamintas iš geležies

Neturiu nei kojų, nei rankų.

Aš tilpsiu į lentą iki skrybėlės,

Bet man visko yra čia ir ten.

NE MESĖKITE AŠTRIŲ OBJEKTŲ!

Jei dėžutės mygtukai išsibarstė, surinkite juos iš naujo,

Jei ant kelio matote vinis, pasiimkite!

Nemeskite šių aštrių daiktų ant grindų!

Jei užlipsite nepastebimai, su žaizda jus nuveš pas gydytoją.

Sunku be jo gyventi,

Jis gali tarnauti visiems.

Nuo šalikų iki užuolaidų ir kelnių

Viskas mus paglostys...

NEPAMIRŠKITE ATJUNKTI LYGŽINĮ IŠ IŠKIRTIES!

Aš visada esu žmonių lūpose,

Bent jau mano charakteris šaunus.

Kur reikia belstis - aš ateisiu, -

Juk mano sunkus darbas.

Nelieskite nepažįstamų objektų!

Maitinu elektra

Maitinu elektra Apskritai nieko neišmanau apie gėles. Bet manau, kad gėlės man yra giminės, vardu jos šiek tiek panašios į mane. Juk taip nutinka dažnai, nors jų augimas priklauso nuo lietaus. O gal aš tiesiog flirtuoju? Jų vardas rožės, mano... Būkite atsargūs dirbdami su maitinimo šaltiniu!

Tu, mažute, privalai atsiminti: Tu, mažute, privalai atsiminti: Būk atsargus su lizdu! Jokiu būdu negalima su juo žaisti ar dėti gvazdikų. Jei netyčia įdėsite gvazdikėlį, gausite elektros smūgį, tiek, kad, atleisk, gali net neišgelbėti. Reikalas baigsis katastrofa - lizde labai prasta srovė!!! Pažvelkime į saugos taisykles:

Visi aštrūs ir pjaunantys daiktai turi būti sudėti į savo vietas. Tvarkykite savo namus ne tik dėl grožio, bet ir dėl saugumo!

Neįjunkite elektros prietaisų, jie gali sukelti elektros smūgį arba sukelti gaisrą.

Būkite atsargūs su verdančiu vandeniu. Garai iš karšto virdulio gali jus nudeginti!

Nežaisk su degtukais – tai pavojinga!

Vaikinai, šiandien susipažinome su pavojingų daiktų tvarkymo taisyklėmis. Dabar juos naudodami būsite dėmesingi ir atsargūs. Vaikinai, šiandien susipažinome su pavojingų daiktų tvarkymo taisyklėmis. Dabar būsite dėmesingi ir atsargūs juos naudodami.

Pristatymas „Formos aplink mus“ padės ikimokyklinukams susipažinti su geometrinėmis figūromis, įtvirtins jų pavadinimus ir gebėjimą rasti tam tikros formos objektus juos supančioje aplinkoje. Pažintį su figūromis lydi meniški žodžiai, todėl šis procesas tampa dar įdomesnis.

Edukacinis pristatymas „Formos aplink mus“ ikimokyklinio amžiaus vaikams

Pristatymo tikslai

  1. Švietimas: išmokti atpažinti formą supančio pasaulio objektuose. Išmokite atidžiai klausytis poezijos ir aptarti perskaitytą, plėskite žinias apie formų įvairovę.
  2. Švietimas: lavinti suvokimą, dėmesį ir mąstymą.
  3. Švietimas: ugdyti gebėjimą netrukdyti vienas kitam žiūrint pristatymą.

Pristatymo eiga

2 skaidrė.

Mes juos sutinkame visur -
Ant žemės ir vandens,
Danguje ir po žeme.
Mums jų reikia su jumis!
Mes jiems paskambinsime
Ieškokite apylinkėse.
Trikampis, apskritimas, kvadratas,
Visi džiaugiasi tomis figūromis.
Jūs ir aš galėsime juos atskirti.
Mes negalime gyventi be jų.

3, 4 skaidrės.

RAETAS
Apvalus ratas atrodo kaip rutulys,
Jis šokinėja per dangų kaip saulė.
Apvalus kaip mėnulio diskas,
Kaip močiutės blynai
Kaip lėkštė, kaip vainikas,
Kaip linksma bandelė,
Kaip ratai, kaip žiedai,
Kaip pyragas iš šiltos orkaitės!
Vaikinai, kas yra apvalus?

5, 6 skaidrės.

TRIKAMPIS
trikampis trikampis
Kampinis savavalis.
Tai atrodo kaip namo stogas
Ir ant nykštuko kepurės.
Ir iki aštraus strėlės galo,
Ir ant raudonos voverės ausų.
Labai kampuotos išvaizdos
Tai atrodo kaip piramidė!
Kas yra trikampis?

7, 8 skaidrės.

Kvadratas
Lyg stalas būtų kvadratinis.
Paprastai jis džiaugiasi sulaukęs svečių.
Jis yra kvadratinis sausainis
Įdėjau pasimėgauti.
Jis yra kvadratinis krepšys
Ir kvadratinis paveikslas.
Visos keturios pusės
Kvadratai lygūs.
Pažiūrėkime, kas yra kvadratas?

9, 10 skaidrės.

OVALUS
Apskritimas nukrito iš aukščio.
Tai nebėra ratas – tai ovalas!
Jis yra ovalus, kaip klaida
Jis atrodo kaip cukinija
Ant akių ir ant bulvių,
Ir tai taip pat atrodo kaip šaukštas,
Ant riešuto ir kiaušinio,
Ovaliam veidui!
Kas gali būti ovalo formos?

11, 12 skaidrės.

Pusapskritis
Jei staiga nutrauki ratą,
Jūs gausite puslankį.
Tai mėnuo debesyse
Ir pusė obuolio rankose.
Tai grybų kepurė
Šlapioje pelkėje yra kauburėlis.
Daugiaspalvis puslankis
Virš pievos pakilo vaivorykštė.

13, 14 skaidrės.

ROMBAS
Dramblys pasuko aikštę
Jis pažiūrėjo atidžiau ir atsiduso.
Jis atsisėdo ant viršaus, šiek tiek sutraiškė,
Ir aikštė tapo deimantu!
Pagalvokime, kas galėtų būti rombo formos?

15, 16 skaidrės.

TRAPEZĖ
Jei pakilsite aukščiau su pjūklu,
Nupjaukite namo stogą,
Tada įžeisime savininkus,
Bet pamatysime trapeciją!
Ir tada mes viską sutvarkysime
Ir sijoną išimsime iš spintos.
Pamatysime: ir sijonas
Atrodo kaip trapecija!
Vaikinai, pažiūrėkite, kas vyksta trapecijos pavidalu?

17, 18 skaidrės.

ŽVAIGŽDĖ
Aš gyvenu gerai
Aukštyje ir gylyje.
Man lengva atspėti -
Penki kampai yra bukūs, penki – smailūs.
Kas nutinka žvaigždės pavidalu?

19, 20 skaidrės.

Pažiūrėk į nuotrauką. Kokias geometrines figūras matote?

Baigiamoji dalis

Peržiūrėjus pristatymą, vaikams galima pasiūlyti kūrybinę užduotį „Užbaikite figūrą“ ir surengti vaikų piešinių parodą. Pristatymas „Figūros aplink mus“ gali būti naudojamas kaip pamokos ar bendros veiklos su vaikais elementas. Taip pat galite atsispausdinti medžiagą ir sukurti albumą „Geometrinės figūros“, papildydami vidurinėje grupėje esantį matematikos kampelį. „Geometrinės mozaikos“ kortelės padeda įtvirtinti žinias apie geometrines figūras ir lavina erdvinį suvokimą.

2 skaidrė

Aktualumas

Šiais laikais žmonės negalvoja apie tai, kokie nuostabūs ir neįprasti gali būti objektai,

3 skaidrė

Užduotys

supažindinti vaikus su neįprastais daiktais Ugdykite smalsumą ir norą atrasti naujų dalykų

4 skaidrė

„Plonesnės“ baterijos Prie baterijų kūrimo prisidėjo ir žinomas dizaineris Mac Funamizu. Jis sukūrė koncepciją, pavadintą „HungryBatteries“. Ši koncepcija apima baterijų kūrimą, pagal kurių išvaizdą bus galima akimirksniu nustatyti jų įkrovimo laipsnį. „Riebalų“ baterijos yra pilnos energijos, tačiau laikas įkrauti „plonas“ baterijas

5 skaidrė

Laikrodis protingiausiems!!- Dėde, dėde, pasakyk, kiek dabar laikas!- Penkios minutės iki trečios 1728 metų šaknies, berniuk.- ……………………..kas tai buvo?

6 skaidrė

Organinis laikrodis Žemė, vanduo ir augalai laikrodyje gamina nedidelį elektros krūvį, kurio pakanka, kad laikrodis veiktų amžinai

7 skaidrė

Veikiantis žadintuvas – idealus prietaisas tiems, kuriems ryte sunku atsikelti iš lovos. Šio išdykusio žadintuvo veikimo mechanizmas yra toks: Padedate jį ant naktinio staliuko, nustatydami reikiamą pabudimo laiką. Kol esate Morfėjaus karalystėje, šis stebuklingas žadintuvas nurieda nuo naktinio staliuko, keliauja bet kuria kryptimi ir slepiasi nuo jūsų.

8 skaidrė

Dollphone – japoniškas mobilusis telefonas, galintis perteikti pašnekovo jausmus ir emocijas! Telefono dizainą sukūrė robotikos inžinierius Takashi Minato, padedamas išprotėjusių mokslininkų technologų, dirbančių Osakos universitete (Japonija). Šio bendradarbiavimo rezultatas – baisiausias pasaulyje mažo žmogaus formos mobilusis telefonas, pagamintas iš medžiagos, panašios į žmogaus odą.

9 skaidrė

Sukurdami tokį įrenginį japonai norėjo padėti telefonu bendraujantiems žmonėms pajusti, kad pašnekovas yra šalia. Kūrėjai teigia, kad tokia telefono forma sukurs visiško pašnekovo buvimo efektą

10 skaidrė

Jei pamiršite apie šiurpią lėlių telefono išvaizdą, tada budėjimo režimu jis niekuo nesiskiria nuo įprasto telefono, tačiau kai tik paimate šį „pabaisą“ į rankas, jis tiesiogine to žodžio prasme pradeda nykti. atgyja: silikoninis pagrindas pradeda kaisti iki 36,6 C temperatūros ir jausis lygiai kaip gyvo žmogaus oda. Pasak kūrėjų, ši neįprasta funkcija turėtų padėti skambinančiajam visapusiškai pajusti, kad žmogus yra kitame laido gale. Galutinėje versijoje, be kita ko, šis daiktas turės svirduliuoti, reaguodamas į jūsų pašnekovo balso toną.

11 skaidrė

Meno kūriniai, pagaminti iš dantų krapštukų! Man tai gerai, todėl verta pagirti Steveną Backmaną, kuris iš šių asmens priežiūros priemonių kuria tikrus meno kūrinius.

12 skaidrė

Šuns skėtis!! Leidžia bet kokiu oru išvesti pasivaikščioti keturkojį augintinį, nebijant, kad jis peršals ar susirgs. Kai lauke blogas oras, dauguma šunų mieliau slepia nosį šiltuose butuose. Tačiau kartais blogas oras gali trukti ilgai, todėl reikia reguliariai vaikščioti su gyvūnais

13 skaidrė

Gyvenamasis stovas batams ir skėčiams iš JunjieZhang Prisiminkite, kiek vandens palikote koridoriuje, kai grįžote iš žiemos pasivaikščiojimo?

14 skaidrė

Galbūt nepatikėsite, bet tai tikrai radijas! Šio įrenginio kūrėjai nusprendė atsisakyti visų rūšių rankenėlių ir jungiklių. Šiame įrenginyje visi radijo nustatymai atliekami naudojant akmenis. .

16 skaidrė

41 metras yra aukščiausios pasaulyje vandens čiuožyklos aukštis pagal Gineso knygą. Atrakcionas vadinamas „Insano“ ir yra Brazilijoje, Fortalezos mieste, „BeachPark“ vandens parke. Ši čiuožykla buvo pastatyta prieš 25 metus, 1989 m.

17 skaidrė

Šiai atrakcijai yra labai mažai apribojimų – reikia būti aukštesniam nei 140 cm Kontraindikacijos yra širdies ligos ir nutukimas. Nėščioms moterims nerekomenduojama skristi su Insano.

18 skaidrė

57 metų Omsko gyventojas Anatolijus Konenko kartu su broliu Stanislavu sukūrė mažiausią akvariumą žuvims. Gineso rekordų knygoje pasirodė įrašas apie konteinerį, kurio gylis 14 mm, plotis 24 mm ir ilgis 30 mm. Mažiausio pasaulyje akvariumo tūris yra tik 10 ml, tai yra apie du arbatinius šaukštelius vandens.

19 skaidrė

XXI amžiaus vežimėlis

  • 20 skaidrė

    Triratis plieninis rėmas yra iš įprasto vežimėlio, ant jo sumontuotas motociklo variklis. Būtent taip atrodo 80 km/h greitį pasiekiantis vežimėlis Nors kūrėjas niekada nesiryžo savo naujagimio važinėti šiuo nuostabiu pabaisa, norėdamas surengti tikrą šou ir išgąsdinti „žiūrovus“, jis nešiojasi. kūdikio lėlė.

    21 skaidrė

    22 skaidrė

    Rubiko kubas

    Manoma, kad Rubiko kubas yra žaislų lyderis pagal bendrus pardavimus: visame pasaulyje parduota apie 350 milijonų Rubiko kubelių – tiek originalių, tiek įvairių analogų. Įdomus faktas: jei sudėsite juos iš eilės, jie tęsis beveik nuo Žemės ašigalio iki ašigalio.